Vijesti

Fašnik u vrtiću

Maškare su i ove godine stigle u naš vrtić. Kostimi su se planirali, izrađivali i uređivali danima, a djeca su marljivo vježbala hod za povorku i recitacije. Na sam Fašnik, u vrtić pristigli su mnogi kostimirani gosti, a najzanimljivija su bila točkasta srca skupine „Točkice“ te ronioci i ribe skupina „Duge i „Lavići“.


Fašnik su slavili, veselili se i plesali cijeli dan. Tako su se djeca prijepodne pridružila zabavi u Osnovnoj školi Sunja i tamo zaplesali sa svojim velikim prijateljima, a popodne smo se pridružili Fašničkoj povorci u Sunji. Svi su se tako okupili u parku, zamaskirali, pripremili svoje najbolje osmjehe i krenuli u veselu povorku. Nakon povorke, u izboru za najbolju masku, naši ronioci, ribice te njihove tete sirena i ribarica osvojile su prvo mjesto. Drugo je mjesto također otišlo u naš vrtić, našim razigranim točkastim srcima. Uz vesele osmjehe, pozdravljamo vas do idućeg Fašnika!

Dječji vrtić Bambi Sunja

Matije Gupca 24, 44210 Sunja
telefon: 044/833-163
e-pošta: vrtic.bambi@sunja.hr
info.dvbambisunja@gmail.com
OIB:41698901912
MB: 0139449

bambi podnozje